NIEKOŃCZĄCE SIĘ ZAJĘCIA
SZATAŃSKI PLAN CZYNIENIA ZŁA

 

Oto fragment książki w której pisze jak spowodować, aby ludzie byli cały czas zajęci.

 

Szatan zwany Konwencją Światową, w przemówieniu otwierającym zgromadzenie demonów powiedział: "Nie powstrzymamy chrześcijan przed chodzeniem do zborów. Nie powstrzymamy ich od czytania Biblii, ale możemy zrobić coś innego, czym można zaburzyć ich bliskie relacje z Chrystusem. Jeśli powstrzymamy ich od kontaktu z Jezusem, to nasza władza nad nimi nie zostanie złamana. Niech więc chodzą do kościołów, niech zachowają podstawowe doktryny i niech prowadzą swój konserwatywny styl życia, ale kradnijcie im czas, aby nie mogli trwać w relacji z Chrystusem".

 

Właśnie to robią demony, aby odwracać uwagę Chrześcijan od pielęgnowania relacji ze Zbawicielem.

 

Następnie demony zapytały: "Jak mamy to zrobić?"

 

Szatan powiedział: "Należy zająć ich nonsensami życia. Wymyślajcie programy, które wypełnią ich umysły. Nakłaniajcie ich, aby przez cały czas wydawali i pożyczali pieniądze. Przekonujcie kobiety i mężczyzn, aby pracowali po 6 lub 7 dni w tygodniu, przez 10 lub 12 godzin na dobę, aby utrzymać wysoki standard życia. Powstrzymujcie ich od spędzania czasu z dziećmi i krewnymi. Sprawcie aby nawet ich własne domy nie chroniły ich przed konieczności pracy.

 

Stymulujcie ich umysły tak, aby nie mogli słyszeć głosu Jezusa, ani z nim rozmawiać. Zadbajcie też, aby w samochodach cały czas słuchali radia lub muzyki, a w domach oglądali telewizję lub filmy, oraz o to, aby każdy sklep i każda restauracja na całym świecie przez cały czas odtwarzała muzykę.

 

Zapełnijcie ich stoliki gazetami i kolorowymi magazynami, i przez 24 h na dobę, napełniajcie ich umysły nowymi wiadomościami. Zmuście ich do prowadzenia księgowości i rozliczania finansów. Zasypujcie ich skrzynki pocztowe różnymi śmieciami, loteriami, katalogami firm wysyłkowych oraz wszelkiego rodzaju nowościami i promocjami produktów, usług i fałszywych nadziei.

 

Nie pozwalajcie im wypocząć. Niech w poniedziałek idą do pracy zmęczeni i nieprzygotowani do nadchodzącego tygodnia. Nie pozwólcie im przebywać wśród przyrody. Wyślijcie ich do parków rozrywki, na imprezy sportowe, koncerty i do kin. A gdy spotkają się w swoich zborach, to absorbujcie ich plotkami i pogawędkami, aby ich umysły cały czas były przepełnione emocjami i nie mieli spokoju.

 

Pozwalajcie im świadczyć o Chrystusie, ale wypełnijcie ich życie wieloma pozornie słusznymi rzeczami, aby nie mieli czasu na szukanie mocy Chrystusa i cały czas o własnych siłach realizowali różne cele, poświęcając na to swoje zdrowie i życie rodzinne".

 

Następnie demony z zapałem ruszyły do realizacji swoich zadań powodując, że każdy chrześcijanin jest dzisiaj cały czas zajęty i nieustannie gdzieś pędzi.

 

Czy w twoim życiu, ten plan już odniósł sukces?  Oceń sam.

 

 

                                                                                                          Zac Poonen

 

 

 

Busy-ness - Satan’s Evil Scheme  /  12.02.2017

 

 

 

 

 

 

 


wyświetl autora   ⇒  
wyświetl temat   ⇒  

No documents found.

wg DATY KLIKAJĄC NA TEN NAPIS WYŚWIETLISZ TYTUŁY wg ALFABETU wg AUTORA