NIE BIBLIJNE NAUKI WILLIAMA M. BRANHAMA

Osobom zainteresowanym tematem zwodniczych nauczań Williama M. Branhama,
polecamy bardzo wnikliwe opracowanie tego tematu brata Tadeusza Połgenska pt:

''CZYIM PROROKIEM BYŁ WILLIAM MARION M. BRANHAM''

 

 

KSIĄŻKA DO POBRANIA W FORMACIE PDF

 

 

Zodiak, piramidy egipskie i Pismo Święte (...)  to trzy równorzędne objawienia woli Bożej, przez które Bóg przemówił do ludzkości. Moje ''objawienia'' i ''proroctwa'' powinny być stawiane na równi z biblią, jako jej dalszy ciąg, gdyż Bóg nadal przemawia przez swoich apostołów i proroków, a ja - W.M.Branham jestem ''prorokiem Eliaszem'' zesłanym na ziemię przed drugim przyjściem Chrystusa.

                                                                                                            W.M.Branham

 

Podczas jednej ewangelizacji Branham powiedział do tłumacza: ''Nie stój po mojej prawej stronie, bo to jest miejsce mojego anioła''. Anioł ten był wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną z ciemnymi włosami i skrzyżowanymi na piersiach ramionami. Cokolwiek mu powiedział, William musiał go słuchać. Taka była umowa. Był z nim dzień i noc, bez niego kaznodzieja nie miał żadnego autorytetu aby głosić słowo, ani mocy uzdrawiania. Anioł mówił mu kogo uzdrowić, a o kogo w ogóle się nie modlić. (...) Kiedy ktoś zapytał Branhama, czy to Duch Święty przez niego uzdrawia? Ten odparł: ''Nie, to jest mój anioł".

Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości. Aby człowiek Boży był doskonały i do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany. (2 Tm 3:16-17)


Czy ktoś, kto mieni sie prorokiem pańskim, może zmieniać nauki Pana Jezusa i apostołów?

Na te i inne pytania uzyskasz odpowiedzi w niniejszym opracowaniu.

 

 

Przeczytaj również: WILLIAM M. BRANHAM - CZYJ PROROK? - E. Mentsz

 

 

 

 


wyświetl autora   ⇒  
wyświetl temat   ⇒  

No documents found.

wg DATY KLIKAJĄC NA TEN NAPIS WYŚWIETLISZ TYTUŁY wg ALFABETU wg AUTORA