DZIECKO SZATANA, DZIECKIEM BOGA

 

Jest to jedno z najbardziej szokujących świadectw, mówiących o bezwarunkowej Bożej miłości, z jakim kiedykolwiek się spotkałem. Jest to historia zagubionej dziewczyny z rozbitej rodziny, która szukając w tym świecie miłości, akceptacji i sensu istnienia wśród dzieci kwiatów, nieopatrznie staje się krwiożerczym potworem, który z zimną krwią morduje niewinnych ludzi, za co zostaje skazana na karę śmierci, zamienioną później na dożywotnie więzienie. Jednak gdy na jej drodze pojawia się Jezus Chrystus, jej życie odmienia się o sto osiemdziesiąt stopni, a ona i staje się od tego momentu zupełnie inną osobą, którą strażnicy więzienni i inni współwięźniowie, zaczęli nazywać aniołem.

 

 

 

SATANIZM, NARKOTYKI I DZIECI KWIATY

 

Susan Atkins urodziła się 7.05.1948 r. w mieście San Gabriel w Kalifornii. Od dziecka była bardzo wrażliwą dziewczynką, określaną ją jako wyjątkowo cicha i nieśmiała. Jej matka zmarła kiedy miała 13 lat. Susan wraz z braćmi została pod opieką ojca, ale później przygarniali ich kolejni krewni. Gdy skończyła 17 lat, ciotka wyrzuciła ją z domu, podejrzewając, że Susan namawia jej dzieci do picia alkoholu. Susan pracowała najpierw jako sekretarka, potem jako striptizerka.

 

W tym czasie w Kalifornii mnożą się komuny hippisów, zbuntowanych przeciw materialistycznym wartościom tego świata. Bogaci celebryci z Los Angeles też chcą być hipisami. Urządzają więc w swoich luksusowych willach narkotykowe libacje, na które przyjeżdżają swoimi limuzynami na bosaka i obwieszeni koralikami. W tym czasie modne było zapraszanie na imprezy prawdziwych hipisów, takich jak Suzan i jej znajomi, którzy mieszkali w barakach na obrzeżach ich bogatego świata i żywili się przeterminowanym jedzeniem z supermarketów. Tym sposobem, poprzez muzykę, opacznie pojętą wolność i narkotyki, zaczynały ocierać się dwa światy - świat bogatych celebrytów i świat patologicznych wyrzutków.

 

W roku 1966, Susan Atkins poznaje w San Francisco Antona Szandora LaVey'a - autora biblii szatana i guru powstającego w tym czasie Kościoła Szatana, a zarazem jego czarnego papieża. W wyniku tej znajomości zaczyna brać czynny udział w inicjacjach satanistycznych i czarnych mszach celebrowanych przez Antona La Vey'a. Rok później zostaje dziewczyną 33 letniego niezrównowa-żonego egocentryka Charlesa Mansona - niechcianego dziecka nastoletniej prostytutki. Ten obłąkany człowiek i późniejszy twórca komuny o nazwie ''Rodzina Mansona'' miał już za sobą 17 lat odsiadki w poprawczakach i więzieniach, gdzie trafiał za stręczycielstwo i brutalne gwałty.

 

W pewnym momencie Manson ma duchowe objawienie i zaczyna wierzyć, że przemawia przez niego Boska Nieskończoność. Twierdził, że pomiędzy nim a ''nieskończonością'' jest zespół The Beatels, którzy specjalnie dla niego skomponowali "White Album", na którym, w utworze pt: Helter Skelter zaszyfrowano podprogowy przekaz o zbliżającej się wojnie ras, dający Mansonowi zielone światło do mordowania białych ludzi rękami swoich wyznawców. Tak Susan Atkins stała się współuczestniczką krwawej rzezi w domu Romana Polańskiego, podczas której zamordowana została jego ciężarna żona, aktorka Sharon Tate i trzy inne osoby, a w kolejnej krwawej jatce, mieszkająca nieopodal cała rodzina La Bianca. Było to wyjątkowo bestialskie zajście. W ciałach czterech ofiar, oprócz kul z pistoletów, doliczono się około stu ran kłutych.

 

To, co zrobiła sekta Mansona było oczywistym zaprzeczeniem ideologii miłości, głoszonej przez dzieci kwiaty. Jednak ludzie trzeźwo myślący widzieli w tym logiczne konsekwencje okultystycznej filozofii dzieci kwiatów, twierdząc, że każdy kwiat wydaje kiedyś owoce. Dwa lata później członkowie zespołu The Beatles oświadczają, że mają telepatyczny kontakt z Charlsem Mansonem i nagrywają na cześć Suzan Atkins piosenkę, pt: Sexy Sadie.

 

W sądzie, podczas ogłaszania wyroków, wściekła Susan Atkins wykrzykuje do sędziów: „Teraz lepiej zamknijcie dobrze wasze drzwi i pilnujcie swoich dzieci !!!”. Członkowie sekty zapowiadają też kolejne morderstwa, tym razem ofiarami mieli być: Frank Sinatra, Richard Burton i Liz Taylor. Susan za udział w tych zabójstwach została skazana na karę śmierci którą w wyniku zmiany prawa w stanie Kalifornia, nieco później zamieniono na dożywotnie więzienie. Tym sposobem Susan Atkins i Charles Manson trafili na czołówki gazet i stali się najpopularniejszymi ludźmi w Ameryce.

 

DZIECKO BOŻE

 

W trakcie odbywania kary, w 1974 roku, Susan Atkins poznaje Jezusa Chrystusa i doświadcza nowego narodzenia. W swojej autobiografii napisała tak: „Nagle w moich myślach pojawiły się drzwi, gdy je otworzyłam, wylał się na mnie potok brylantowego światła. Wiedziałam, że to jest Jezus. Powiedział do mnie: Susan, przyszedłem do twego serca. Twoje winy zostały wybaczone”.

 

W ciągu kilku lat, agresywna Susan, przechodzi zupełna metamorfozę. Staje się ujmująco grzeczna w stosunku do personelu więziennego, a współwięźniów zachęca do podporządkowania się zasadom i ratuje koleżankę z celi, próbującą popełnić samobójstwo. Koresponduje ze zbuntowanymi wyznawcami Mansona z całych Stanów, demaskując destrukcyjny kult byłego kochanka. Określa go jako obsesyjnego zbira, chorego na nienawiść do wszystkich ludzi, a życie z nim opisuje jako diabelską pułapkę. Przez resztę swojego życia zajmuje się głoszeniem ewangelii i pomocą osobom z problemami narkotykowymi, alkoholowymi oraz będącymi pod wpływem sekt.

 

 

W 1977 roku, doświadczenie nowego narodzenia, stało się dla Susan motywacją do napisania książki na temat swojego poznania Chrystusa pt: "Dziecko szatana, dzieckiem Boga". Później ukazują się jeszcze dwie książki Susan: „The Myth Helter Skelter” i „The Doves Nest Newsletters”. Redaguje też chrześcijański biuletyn dla więźniów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


W 1984 roku poznaje Jamesa Whitehouse'a, który przez 25 lat walczy o uwolnienie Susan zza krat. J.Whitehous zostaje mężem Suzan i do końca życia jest też jej adwokatem i oddanym przyjacielem. Na komisji zwolnień wstawiają się za nią też pracownicy więzienia i byli współwięźniowie, nazywając ją aniołem. Argumentują, że trudno o lepszy przykład resocjalizacji. Pomimo to, jej wnioski o zwolnienie były do samego końca jej życia odrzucane. Siostra Susan Atkins przesiedziała w więzieniu ponad 40 lat. Pod koniec życia wykryto u niej raka mózgu. Odeszła do Pana 24.09.2009r. w zakładzie karnym ''California Institution for Women'' w mieście Chino w Kalifornii.

 

... bo to, co u świata jest głupie, wybrał Bóg, aby zawstydzić mądrych,
i to, co u świata jest słabe, wybrał Bóg, aby zawstydzić mocnych,
i to, co u świata jest niskiego rodu i co jest wzgardzone wybrał Bóg,
i wszystko to, co jest niczym, aby unicestwić to, co jest czymś,
aby żaden człowiek nie szczycił się przed obliczem Bożym  (1Kor 127-29)

 

 

 

 

 


wyświetl autora ....  
wyświetl temat ....  

No documents found.

wg DATY KLIKAJĄC NA TEN NAPIS WYŚWIETLISZ TYTUŁY wg ALFABETU wg AUTORA