DZIECKO SZATANA, DZIECKIEM BOGA

 

Jest to jedno z najbardziej szokujących świadectw, mówiących o bezwarunkowej Bożej miłości, z jakim kiedykolwiek się spotkałem. Jest to historia zagubionej dziewczyny z rozbitej rodziny, która szukając wśród dzieci kwiatów miłości, akceptacji i sensu istnienia, nieopatrznie staje się krwiożer-czym potworem i z zimną krwią morduje niewinnych ludzi, za co zostaje skazana na karę śmierci, zamienioną później na dożywotnie więzienie. Jednak gdy na jej drodze pojawia się Jezus Chrystus, jej życie odmienia się o sto osiemdziesiąt stopni i od tego momentu staje się zupełnie inną osobą, którą strażnicy więzienni i współwięźniowie, zaczęli nazywać aniołem.

 

 

 

SATANIZM, NARKOTYKI I DZIECI KWIATY

 

Susan Atkins urodziła się 7.05.1948 r. w mieście San Gabriel w Kalifornii. Od dziecka była bardzo wrażliwą dziewczynką, określaną ją jako wyjątkowo cicha i nieśmiała. Jej matka zmarła kiedy miała 13 lat. Susan wraz z braćmi została pod opieką ojca, ale później przygarniali ich kolejni krewni. Gdy skończyła 17 lat, ciotka wyrzuciła ją z domu podejrzewając, że Susan namawia jej dzieci do picia alkoholu. Susan pracowała najpierw jako sekretarka, potem jako striptizerka.

 

W tym czasie w Kalifornii mnożą się komuny hippisów, zbuntowanych przeciw materialistycznym wartościom tego świata. Bogaci celebryci z Los Angeles też chcą być hipisami. Urządzają więc w swoich luksusowych willach narkotykowe libacje, na które przyjeżdżają swoimi limuzynami na bosaka i obwieszeni koralikami. W tym czasie modne było zapraszanie na imprezy prawdziwych hipisów, takich jak Suzan i jej znajomi, którzy mieszkali w barakach na obrzeżach ich bogatego świata i żywili się resztkami z supermarketów. Tym sposobem, przez muzykę, narkotyki i opacznie pojętą wolność, zaczynały się ścierać dwa światy - świat bogatych celebrytów i świat patologicznych wyrzutków.

 

W roku 1966, Susan Atkins poznaje w San Francisco Antona Szandora LaVey'a - autora biblii szatana i guru powstającego w tym czasie Kościoła Szatana, a zarazem jego czarnego papieża. W wyniku tej znajomości zaczyna brać czynny udział w inicjacjach satanistycznych i czarnych mszach celebrowa-nych przez Antona La Vey'a. Rok później zostaje dziewczyną 33 letniego niezrównoważonego egocentryka Charlesa Mansona - niechcianego dziecka nastoletniej prostytutki. Ten obłąkany człowiek i późniejszy twórca komuny o nazwie ''Rodzina Mansona'' miał już za sobą 17 lat odsiadki w poprawczakach i więzieniach, gdzie trafiał za stręczycielstwo i brutalne gwałty.

 

W pewnym momencie Manson ma duchowe objawienie i zaczyna wierzyć, że przemawia przez niego Boska Nieskończoność. Twierdził, że między nim a ''nieskończonością'' jest zespół The Beatels, który specjalnie dla niego skomponował "White Album", na którym w utworze pt: Helter Skelter zaszyfro-wano podprogowy przekaz o zbliżającej się wojnie ras, dający mu zielone światło do mordowania ludzi rękami swoich wyznawców. W wyniku tego Susan Atkins stała się współuczestniczką krwawej rzezi w domu Romana Polańskiego, podczas której zamordowała jego ciężarną żonę, aktorkę Sharon Tate i była współwinna zamordowania trzech innych osób. W ciałach czterech ofiar, oprócz pocisków doliczono się prawie stu ran kłutych. W kolejnej krwawej jatce zamordowali mieszkającą nieopodal rodzinę La Bianca.

 

Podczas ogłaszania wyroków, wściekła Susan wykrzykuje do sędziów: „Teraz lepiej zamykajcie wasze drzwi i pilnujcie swoich dzieci !!!”. Członkowie sekty zapowiedzieli też kolejne morderstwa, tym razem ofiarami mieli być: Frank Sinatra, Richard Burton i Liz Taylor. Za udział w tych zabójst-wach Susan została skazana na karę śmierci, którą w wyniku zmiany prawa w Kalifornii zamieniono na dożywocie. Tym sposobem Susan Atkins i Charles Manson trafili na czołówki gazet i stali się naj-popularniejszymi ludźmi w Ameryce. Dwa lata później członkowie zespołu The Beatles oświadczają, że mają telepatyczny kontakt z Charlsem Mansonem i na cześć Suzan Atkins nagrywają piosenkę, pt: Sexy Sadie.

 

To, co zrobili wyznawcy Mansona było oczywistym zaprzeczeniem ideologii miłości, głoszonej przez dzieci kwiaty. Jednak ludzie trzeźwo myślący widzieli w tym logiczne konsekwencje okultystycznej filozofii dzieci kwiatów, twierdząc, że każdy kwiat wydaje kiedyś owoce. 

 

DZIECKO BOŻE

 

W trakcie odbywania kary, w 1974 roku, Susan Atkins doświadcza nowego narodzenia i poznaje Jezusa Chrystusa. W swojej autobiografii napisała tak: „Nagle w moich myślach pojawiły się drzwi, gdy je otworzyłam, wylał się na mnie potok brylantowego światła. Wiedziałam, że to jest Jezus. Powiedział do mnie: Susan, przyszedłem do twego serca. Twoje winy zostały wybaczone”.

 

W ciągu kilku lat, agresywna Susan, przechodzi całkowitą metamorfozę. Staje się ujmująco grzeczna w stosunku do personelu więziennego, a współwięźniów zachęca do podporządkowania się zasadom regulaminu i ratuje koleżankę z celi, próbującą popełnić samobójstwo. Koresponduje ze zbuntowa-nymi wyznawcami Mansona z całych Stanów, demaskując destrukcyjny kult byłego kochanka. Określa go jako obsesyjnego zbira, chorego na nienawiść do wszystkich ludzi, a życie z nim opisuje jako diabelską pułapkę. Przez resztę swojego życia zajmuje się głoszeniem ewangelii i pomocą osobom z problemami narkotykowymi, alkoholowymi oraz będącymi pod wpływem sekt.

 

 

W 1977 roku, doświadczenie nowego narodzenia stało się dla Susan motywacją do napisania książki na temat swojego poznania Chrystusa pt: "Dziecko szatana, dzieckiem Boga". Później ukazują się jeszcze dwie książki Susan: „The Myth Helter Skelter” i „The Doves Nest Newsletters”. Redaguje też chrześcijański biuletyn dla więźniów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


W 1984 roku Susan poznaje John Whitehouse'a, który zostaje jej adwokatem, a później także mężem i bezgranicznie oddanym przyjacielem. Whitehouse do końca jej życia - przez 25 lat - walczy o jej uwolnienie. Do komisji zwolnień warunkowych wstawiają się za nią nawet pracownicy więzienia i byli więźniowie, nazywając ją aniołem. Argumentują, że trudno o lepszy przykład resocjalizacji. Mimo to, wszystkie wnioski o jej przedterminowe zwolnienie były odrzucane. Siostra Susan Atkins przesiedziała w więzieniu ponad 40 lat. Pod koniec życia wykryto u niej raka mózgu. Odeszła do Pana 24.09.2009 roku w więzieniu California Institution for Women w mieście Chino w Kalifornii.

Bo Bóg wybrał to, co w świecie jest głupie, aby zawstydzić mądrych, i to, co w świecie jest słabe, aby zawstydzić mocnych, i to, co jest niskiego rodu, co jest wzgardzone i wszystko to, co w świecie jest niczym, aby unicestwić to, co jest czymś, aby żaden człowiek nie chlubił się przed obliczem Bożym (1Kor 127-29).

 

 

 

 

 


wyświetl autora   ⇒  
wyświetl temat   ⇒  

No documents found.

wg DATY KLIKAJĄC NA TEN NAPIS WYŚWIETLISZ TYTUŁY wg ALFABETU wg AUTORA